player playlist ~ Gdyby jutra nie było: grudnia 2013

25 grudnia 2013

~ Kyary Pamyu Pamyu ~

Chciałabym dodać kilka zdjęć z Wigilii lub pochwalić się rodzinną kolacją. Niestety, nie zawsze wszystko jest takie, jakbyśmy chcieli. Całe ostatnie dwa dni spędziłam na rynku, ale żeby nie być gorszą, obżerałam się równie dużo. Szkoda tylko, że nie zdrowo. Moja stara przyjaciółka z Niemiec znów odwiedziła Polskę w święta i mus był się spotkać. Kto by pomyślał, że jedno spotkanie może tak bardzo zmienić poglądy. Dużo spraw zaczyna iść wreszcie w dobrym kierunku.Wczoraj po dłuższych przemyśleniach dotarło do mnie, że chyba zawsze będę osobą cieszącą się z najmniejszych drobiazgów czy lubiącą najdziwniejsze rzeczy. `ale czy to źle? Znów wpadłam w sieć dziwactwa Azjatów. W sprawach muzyki nie ograniczam się do jednego stylu, dlatego też nie wahałam się posłuchać czegoś bardziej "słodkiego"? Coś w tym musiało być, skoro tak liczne grono Azjatek żyje tą muzyką. Odsłuchałam raz, drugi, trzeci... i nim się obejrzałam, w moich zakładkach znalazło się parę piosenek Kyary Pamyu Pamyu - zaczynająca jako blogerka, dzięki odrobinie szczęścia teraz już japońska piosenkarka. Myślę, że jej największy hit PonPonPon jest idealnym odzwierciedleniem panującego stereotypu o współczesnej kulturze Japonii. Na marginesie wspomnę, że słucha jej m. in. blogerka Ankyls. W jednym z jej filmików w tle leciała właśnie ta piosenka: >click<. Polecam zobaczyć.

17 grudnia 2013

DressLily

Cześć! Przynoszę Wam dzisiaj małą perełkę. Jako fanka zakupów, chciałabym je robić w każdej wolnej chwili, dlatego też przerzuciłam się na zakupy online. Po kilku próbach doszłam do wniosku, że zagraniczny wybór odzieży jest zdecydowanie bardziej obszerny i dużo tańszy. Jednym ze sklepów który sprostał mojemu kapryśnemu gustowi jest DressLily. Plusem tego sklepu jest to, że nie ogranicza się on do jednego stylu, a większość ubrań wygląda jak świeżo zdjęte z Site Model. Zostawiam mały kolaż zdjęć i polecam zajrzeć na stronę.
Z niecierpliwością czekam na paczkę z zamówionymi ubraniami i mam nadzieję, że wkrótce będę mogła napisać Wam recenzję produktów.