player playlist ~ Gdyby jutra nie było: lipca 2013

27 lipca 2013

Zarażona Koreą

Moja znajoma Ola od dłuższego czasu interesuje się kulturą Korei Południowej. Tą "miłość" zapoczątkowała muzyka k-pop, która cechuje ten kraj. Oprócz dobrych rytmów, muzykę tą wyróżnia, według mnie, nieraz zabójcza uroda piosenkarzy:) "K-popowców" w Polsce przybywa. Zauważyłam nawet, że w Krakowie jest organizowane spotkanie fanów. Chciałam się z Wami podzielić nieco moimi lubymi w Korei. Ciężko jest mi powiedzieć, który zespół jest moim ulubionym, jednak szczególną więź czuję z B.A.P oraz DBSK (teraz w nieco innym składzie figurują pod nazwą TVXQ).

Jeżeli chodzi o B.A.P najbardziej zauroczyła mnie piosenka "One Shot" i jej teledysk pełen akcji, heh.


Przechodząc dalej, do TVXQ szczególnie bardzo lubię "Catch me". Tej piosenki słucham już.. 2 miesiąc? Wciąż mi się nie nudzi.


Jednak nie zapominajmy, że Korea to nie tylko muzyka, ale i znakomite dramy o których również wspomina blogerka Ankyls. Z odpowiedzialnością mogę polecić dramę, w której gra mój ulubiony aktor, a zarazem solista w Korei. Mianowicie Full House 2.


Aktorem, o którym wspomniałam jest niejaki No Min Woo. Sądzę, że jest to najprzystojniejszy Koreańczyk, jakiego kiedykolwiek miałam przyjemność poznać. 


Dobiegliśmy do końca. Tak mnie dziś naszło, aby napisać o tym temacie kilka zdań, ponieważ chodzi za mną od paru dni. Niedługo postaram się wrócić z kolejnym postem, a na pożegnanie zostawiam Wam link na moją >tablicę<. Dobrej nocy!