player playlist ~ Gdyby jutra nie było: listopada 2013

1 listopada 2013

"You're beautiful"

..czyli jedna z piękniejszych dram jakie widziałam. Właśnie ukończyłam oglądanie kolejnej o tytule: You're beautiful. Jest to jedna z najpopularniejszych w Polsce koreańskich dram i najbardziej polecanych. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się na niej. Znając wymagające poczucie humoru Koreańczyków wiedziałam, że musi być dobra. Niebanalna fabuła wymieszana z ponadprzeciętną urodą aktorów.

Mi-Nyu Go wkrótce ma zostać zakonnicą. Niestety jej plany krzyżuje "wypadek" brata, który jako rozpoczynający karierę piosenkarz, nie będzie przez pewien czas mógł uczestniczyć w życiu zespołu. Za namową agenta A.N.Jell Mi-Nyu zostaje zmuszona do przebrania się za chłopaka i podpisania umowy w imieniu jej brata. Wkrótce jednak zostaje w zespole na dłużej i zamienia się w członka zespołu. Szybko zamieszkuje z trzema mężczyznami, ukrywając tajemnicę swojej płci, co dla przyszłej zakonnicy nie jest proste...

Nic dodać nic ująć, naprawdę piękna drama. Myślę, że łatwo swoim urokiem może zarazić do całej Azji. Na deser kilka zdjęć.

(Dramę oglądałam tutaj: >click<)